+38 (050) 398 50 00 Ми працюємо! Допомагаємо ЗСУ 💙💛 Читати наші FAQs

Шафи та гардероби

845 позиція
32 / 845 товар

Італійські меблі для гардеробу

Італійські фабрики, які виробляють шафи та вбиральні кімнати, як правило, спеціалізуються на цьому типі меблів. Шафи виробництва Італії відрізняються величезною кількістю модульних елементів, вибором матеріалів фасадів, а також довговічністю експлуатації. Шафи бувають розстібні або купе, дерев'яні, із МДВ або ДСП. Фурнітура шаф купе та гардеробних кімнат Наповнення внутрішніх секцій італійських шаф — залежно від Ваших потреб: брючниці, вішалки, пантографи, ящики, ящики для сорочок, кошики для білизни, підставки для взуття та ін. Найбільш важлива відмінність італійської шафи в Україні з використанням зарубіжних складових - це екологічність матеріалів, дорога фурнітура, продуманий дизайн та функціональні особливості. Кожна італійська шафа - витвір мистецтва, який відрізняється довговічністю та функціональністю. Ціни на італійські шафи та гардеробні кімнати – цілком порівняні з цінами українських виробників. Високе співвідношення "ціна-якість" гарантує раціональність Вашої покупки. Фото гардеробних кімнат та шаф дивіться у нашому каталозі.

Гардеробна кімната – предмет розкоші чи потреби?

Питання оптимізації простору десятиліттями займають уми інженерів, архітекторів та дизайнерів. Це не дивно, адже мегаполіси та великі міста стрімко розростаються, як і їх населення, а це призводить до того, що особистого простору у людей стає все менше, а потреб все більше. Саме тому гардеробні кімнати вже перестали бути предметом розкоші або демонстрацією статусу, а стали необхідним елементом квартири, простір у якій хочеться використати по максимуму, витративши на це мінімум зусиль.

Крім того, завдяки доступності унікальних сучасних матеріалів творці та розробники меблів дадуть вам можливість не тільки зберігати свої речі акуратно та зручно, але зробити це по-справжньому красиво.

Ваша нова вбудована шафа стане паличкою-виручалочкою, адже ви позбавитеся громіздких меблів, що займають такий цінний життєвий простір. А при зверненні до справжніх професіоналів ваші нові меблі будуть створені виключно під ваші потреби.

Чим гарні гардеробні кімнати?

Гардеробні шафи у нас асоціюються із зарубіжними фільмами, фешенебельними квартирами в пентхаусах хмарочосів Нью-Йорка, але на щастя, цей предмет зручності з недавніх пір перебрався до наших будинків. Що ж ми отримуємо, купуючи меблі для гардеробу:

  • Практичне використання простору, зручний розподіл ваших речей та поділ їх за категоріями.
  • Різноманітність оформлення дозволяє придбати не тільки предмет побуту, але й зробити приміщення, в якому він розміщений, більш привабливим та красивим.
  • Наявність конструкцій особливого призначення: дошки для прасування, похилі секції для взуття, ящики для косметики, чоловічих ременів, предметів побуту, вішалки для краваток і сумок.
  • Можливість обладнання гардеробної шафи автономним освітленням, яке зробить підбір образу наступного дня приємнішим.

Можливо, колись ви могли дозволити собі тільки мріяти про гардеробну кімнату, але тепер гардероби найвищої якості доступні вам і ви назавжди забудете про те, що таке безлад та годинні пошуки необхідної речі. Відтепер ви заощадите місце, зможете прикрасити свою кімнату, вибравши гардеробну шафу відповідного формату і насолоджуватиметеся акуратністю і практичністю нових меблів.

СТАТТІ: Як створити бездоганну гардеробну кімнату, Гардеробна в інтер'єрі, Облаштування гардеробної кімнати,