+38 (050) 398 50 00 Ми працюємо! Допомагаємо ЗСУ 💙💛 Читати наші FAQs

Меблі для ванної кімнати

614 позиція
32 / 614 товар

Меблі для ванної кімнати виробництва Італії можуть бути виконані з вологостійкого ДСП або МДФ, а також з дерева з вологостійким просоченням. Термін експлуатації італійських меблів для ванної - понад 10 років. Елітні меблі у ванну - це дуже важливий елемент Вашого будинку, саме у ванній кімнаті ми зустрічаємо ранок і проводжаємо день. Дуже важливо, щоб меблі для ванної кімнати виглядали привабливо і доповнювали інтер'єр Вашого будинку. Також потрібна особлива увага до матеріалів з яких вона виготовлена. Матеріали меблів у ванну кімнату повинні бути призначені для використання у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Меблі для ванної кімнати - види та призначення

Ванна сповнена секретів і знає всі наші потаємні таємниці, адже навіть у спальні часом не можна досягти такої самоти, як у ванній. Це приміщення, в якому ми залишаємо втому, стаємо привабливішими і щасливішими, тому, безумовно, ванна заслуговує на те, щоб підібрати унікальні і красиві меблі, які приховують усі ваші секрети і допоможе завжди знайти на своїх місцях необхідну косметику, різні засоби, чисті сяючі рушники. .

До вашої уваги представлені унікальні італійські меблеві рішення в класичному стилі, стилі модерн, арт-деко, ренесанс, бароко і навіть вироби, оформлені в стилі гламур.

Як визначиться з меблями у ванній кімнаті?

Купівля меблів для ванної повинна здійснюватися після завершення ремонту, коли всі оздоблювальні матеріали та сама ванна або душова вже встановлена. Тільки в такому випадку ви можете оцінити цілісну картину і підібрати ті елементи меблів, без яких абсолютно неможливо обійтися. Вдало впорається зі зберіганням усіх ваших засобів, косметики та інших предметів побуту, без яких неможливо розкішна тумба-підставка під раковину. Вона може бути оформлена із каменю, пластику, кераміки. Невеликі додаткові тумбочки пуфи зовсім не будуть зайвими, особливо якщо у вас достатньо місця.

Яким меблям віддати перевагу?

Перше, на що варто звернути увагу - це матеріал, з якого виготовлені меблі для ванної кімнати. На щастя італійські меблі у нас представлені в широкому асортименті та є велика кількість виробів, створених спеціально для ванних кімнат. Це і оброблена спеціальним чином деревина, імітація мармуру, і дорогий якісний пластик.

Основні елементи – тумба під раковиною та навісна шафка з дзеркалом або просто дзеркало – їх ви зможете скомбінувати в бажаному порядку, за потреби ми виготовимо їх на замовлення.

Додаткові елементи меблювання ванної кімнати купуються виключно на ваш розсуд, але незалежно від виробу ми гарантуємо найвищу якість італійської продукції, її довговічність та надійність, а також практичність. Внесіть елементи розкоші у вашу ванну кімнату та насолоджуйтесь нею. Ви зможете підібрати гарнітур для ванної незалежно від того, в якому стилі вона оформлена, тому що наш асортимент дуже різноманітний.

КОРИСНІ СТАТТІ: Як вибрати меблі для ванної кімнати,