+38 (050) 398 50 00 Ми працюємо! Допомагаємо ЗСУ 💙💛 Читати наші FAQs

Італійські спальні

3133 позиція
32 / 3133 товар

Купити італійську спальню

Компанія Mebital пропонує широкий вибір спалень, які доступні на замовлення та складу. Італійські меблі для спальні можуть бути виконані з ламінованого або шпонованого ДСП, МДФ, а також з масиву. Усі матеріали ліжок проходять контроль та сертифіковані згідно з Європейським законодавством. За час роботи нашої компанії (10 років на ринку України) ми відібрали надійних фабрик-партнерів, у яких закуповуємо спальні, та запропонуємо найбільш оптимальний для Вас варіант співвідношення «термін постачання – якість – ціна». Дизайн спалень, виготовлених в Італії, виконаний на найвищому рівні та на будь-який смак. Італійська спальня - гарантія якості, вишуканості та надійності. Купуючи спальню, Ви робите покупку мінімум на 10 років, протягом цього часу спальня збереже первозданний вигляд. У салонах Mebital Ви можете купити італійську спальню різних виробників, найбільш популярні з них: Camelgroup, Tomasella, Sma, Novamobili

Італійські меблі для спальні

Якість відпочинку визначає нашу працездатність та якість життя загалом. А оскільки основним місцем відпочинку в нашому житті є не що інше, як спальня - в облаштуванні приміщення варто приділити особливу увагу, врахувати власні естетичні вимоги і гарантувати необхідний рівень комфорту. Тоді виникає логічне запитання: «Де придбати спальню?» і на допомогу вам приходить наш ресурс. Італійська спальня - дуже вигідне вкладення, т.к. термін служби таких меблів обчислюється десятиліттями.

Итальянская спальня модерн

Ми забезпечимо вас не тільки високоякісними спальнями з виправданою вартістю, але й надамо настільки широкий перелік ідей, що навіть найвибагливіші естети знайдуть річ до смаку. Якщо Вам потрібна елітна спальня, дивіться наступні фабрики: Signorini Coco, TreCi, Angelo Cappelini, Giorgio Casa, Ligne Roset.

Що виділяє італійські меблі для спальні серед інших?

Чому саме італійська спальня одна з найдорожчих, але має величезний попит? Ми надамо вам лише кілька переконливих аргументів і розвіємо Ваші сумніви:

 • Використовувані майстрами тверді породи дерева для виготовлення спальних гарнітурів забезпечують довговічність та найкращий стан виробів, а сам матеріал не ускладнює конструкцію ні візуально, ні фізично.
 • Широкий розкид дизайнерських ідей, реалізованих у спальнях, дозволить вам не обмежувати себе у виборі та не розриватися між зовнішнім виглядом та їх надійністю – тут ви можете розраховувати на все та одразу.
 • При покупці спальні в «правильному» місці ви купите бажане за цілком виправданою ціною і отримуватимете задоволення не тільки від процесу експлуатації меблів, а й від обслуговування в нашому магазині.

Наш багатогранний, різноманітний каталог дозволить вам реалізувати ваші сміливі бажання та яскраві прагнення, зробити спальню унікальною, затишною по-справжньому комфортною для вас.

Основні стилі італійських ліжок

Першість традиційно належить класичному оформленню меблів для спальні, тому що, не дивлячись на сучасні віяння моди, багато людей все ж таки консервативні у своїх поглядах і віддають перевагу простоті, елегантності та добротності. Комбінація цих трьох складових є основною, і ви побачите велику кількість дерева з різьбленням, естетично поєднаними з гладкістю і строгістю полірованої деревини. Ніякі спальні не обійдуться без ліжка, італійське ліжко є центральним елементом спальні. У класиці вони можуть бути прикрашені різьбленням, інкрустацією або просто мати м'яке прошите узголів'я.

Итальянская кровать классика

Модерн — для сміливих особистостей, які віддають перевагу чіткості та різкості ліній у комбінації з нестандартними рішеннями. Зупинивши свою увагу на цьому дизайні, ви помітите, як багато акцентів спрямовано на узголів'я, дзеркальні та глянцеві поверхні. Тут набагато більше прямих кутів і менше дрібних деталей, але такий гарнітур ніколи не буде «перевантажений» і буде менш вимогливим щодо догляду. Головним в елітній спальні є ліжко, великий асортимент на нашому сайті. Італійські ліжка модерну мають суворі прямі лінії, великою популярністю також користуються м'які італійські ліжка (У тканині, екошкірі та шкірі).

Спальня може бути виконана у стилях:

 • Класика;
 • арт-деко, гламур;
 • бароко, рококо;
 • артнуво;
 • нео-етно, фьюжн;
 • прованс;
 • етно, кантрі;
 • сучасний;
 • хай тек, мінімалізм.

Плавність, хвилі, сплеск кольору і різноманітність фактур в одному виробі — характеризує новий напрямок, що стрімко набирає популярності, напрямок арт-деко. В обробці можуть використовуватись тканини, шкіра, пластик. Якщо ви хочете, щоб ліжко чи інший елемент меблів стали яскравим акцентом спальні – дизайнерське рішення, однозначне для вас!

Купити якісну італійську спальню?

Ви природно при пошуку ви хочете, щоб італійські меблі для спальні мали прийнятну вартість, її асортимент - був широким, а якість - найкращою. Тоді вам потрібно вибирати салон меблів, де надаються меблі, які закуповуються безпосередньо у виробників і таким магазином є наш. Купити італійську спальню не важко, все що потрібно це вибрати моделі, уточнити комплектацію і відправити їх нам на прорахунок. З відібраних варіантів спалень вибрати необхідний і зробити замовлення. Ми висуваємо особливі вимоги до товару та процесу його доставки, елітна спальня до продажу отримує повноцінний догляд, а не припадає пилом у складських приміщеннях. Тому якщо ви розраховуєте на бездоганний стан товару і довговічність - купуючи італійську спальню вам слід звернутися до нас.

СТАТТІ: Меблі в італійській спальні, Італійське ліжко із масиву дерева, Італійська спальня,